Різдвяні та новорічні свята – це особливий час. Час, коли трапляються дива, коли навіть найзаповітніші мрії мають властивість збуватись. Думаю, що не помилюсь, якщо скажу, що жодна інша пора року не приносить стільки добрих та щирих емоцій. І не останню скрипку в цьому грає антураж. Адже які можуть бути зимові свята без снігу та прикрас?

Winter_Warsaw_08

   Навіть не зважаючи на те, що сніг по замовленню викликати, на жаль, не вдасться, певну частку святкового настрою завжди можна створити власними руками. Варшава в цьому плані дуже цікавий екземпляр. Місто, яке часто критикують за сірість та депресивність, з початком різдвяних свят перетворюється в зимову казку.

Winter_Warsaw_07

Winter_Warsaw_05

   На двох центральних площах міста – Замковій та Ринку, встановили дві чудові ялинки, а реконструйований в 1970-х роках королівський замок та будівлі площі Ринок підсвічуються  тематичною ілюмінацією.

Winter_Warsaw_02

Winter_Warsaw_01 Winter_Warsaw_03

   Практично всі основні вулиці столиці Польщі були прикрашені різноманітними гірляндами та інсталяціями, не важливо чи це коробка з подарунками на центральній вулиці Nowy Swiat (Новий Світ), чи компанія ведмедів дуже схожих на мультиплікаційного Умку на pl. Wilenski (площа Віленська) в районі Північна Прага.

Winter_Warsaw_06Winter_Warsaw_04

   В головному парку Варшави – Krolewskich Lazienkach, теж не обійшлось без святкового настрою. Це, мабуть, єдиний парк в столиці Польщі, який притягує до себе величезну кількість відвідувачів в будь-яку пору року.

Winter_Warsaw_09 Winter_Warsaw_11

   Проте найкрасивішим місцем зимової Варшави є королівський палац Віланов. Побудований в 17 столітті як резиденція Яна ІІІ Собєского під назвою Villa Novа, вже за якийсь час він дістав таку звичну для поляків назву, яку носить і до цього часу. Після того, як в роки ІІ Світової Війни практично весь центр Варшави був зруйнований, ця будівля в стилі бароко залишається однією з найцікавіших історичних споруд міста. Вже задовго до входу на територію палацу починає відчуватись святковий настрій, що тут панує.

Winter_Warsaw_12

Winter_Warsaw_13

   Під час зимових свят на території парку Віланов кожного вечора народжується казка. З одного боку запалюється теплим сяйвом карета Попелюшки, а святкові вогні фонтану освітлюють площу перед самим палацом.

Winter_Warsaw_15 Winter_Warsaw_14

   З іншого боку перед нами постає світ “Аліси в країні чудес” з картами, зайцем та чайним сервізом.

Winter_Warsaw_10 Winter_Warsaw_16 Winter_Warsaw_17 Winter_Warsaw_18

   А поміж них час від часу відбувається світлове шоу під супровід класичної музики. Виглядає по-справжньому захопливо!

Winter_Warsaw_19 Winter_Warsaw_20

   Зимові свята-це час казок та див! І якщо ми можемо створити навколо себе казку, то дива обов’язково прийдуть…

Діліться з друзями та залишайте свої думки в коментарях!
  Схожі статті:
  Прохолодний подих Північної столиці Росії
  Незабутній трекінг до Гургеніані
  7 питань про Гданськ

  Залиште відгук

  Ви повинні бути авторизовані, щоб залишити коментар.