Я не маю вдома телевізора вже більше трьох років. Для когось це може здатись дивним, а для декого це такий же звичний порядок речей, як і для мене. Єдине, з чим, думаю, погодяться обидві сторони – в телебаченні щось хороше точно залишилось.

   Насправді, крім кіноіндустрії для мене телебачення існує тільки в двох вимірах: спорт та подорожі. І якщо описувати чим мене приваблює той чи інший вид спорту завдання невдячне (як кажуть,на колір і смак всі фломастери різні :-) ), то подорожувати не любить, напевно, тільки лінивий.

   В цій статті я б хотів поділитись з вами списком телешоу про подорожі. Вони всі досить різні, деякі вже завершились, частина з них ще виходить в ефір, але всіх їх об’єднує те, що вони варті вашої уваги.

   1. Орел і Решка. Як не дивно, але перше місце в цьому умовному рейтингу має українська програма про подорожі. Суть її в тому, що ведучі на початку кожного випуску кидають монету. В залежності від того, яка сторона монети випаде – орел чи решка – один з ведучих отримує “золоту” карту з безлімітним балансом, інший – 100 доларів, на які повинен прожити вікенд в чужому місті. Вже почався 5 сезон цього шоу, двічі мінявся склад ведучих, проте програма продовжує бути цікавою і насиченою інформацією.

orel

   Де подивитись? “Орел і решка” є у вільному доступі на сайті телеканалу “Інтер” – ось тут.

   2. The Third Class Traveler. Суть цього телешоу частково схожа на “Орел і Решку”. Ведучий програми Джуліан Хантон відправляється в різні міста, де повинен прожити тиждень(!) на ті ж 100 баксів, на які українські ведучі живуть два дні. Можливо, через те,що це досить складно або через нові, не менш цікаві, проекти Джуліана, ця програма не проіснувала надто довго, хоча для мене особисто була дуже цікавою.

third class

     Де подивитись? “Third Class Traveler” можна знайти на торрент-трекерах, наприклад, на Рутрекері.

3. Julian and Camilla’s World Odyssey. Ще одне шоу Джуліана Хантона на Travel Channel. В ньому він подорожує по світу разом зі своєю подругою Каміллою, що допомагає побачити їхні мандрівки з двох точок зору. Програма має декілька сезонів, але вже, на жаль, завершилась.

camilla

      Де подивитись? “Julian and Camilla’s World Odyssey” також можна знайти на торрент-трекерах, наприклад, на Рутрекері.

   4. Их Италия. Одноэтажная Америка. Тур де Франс. Я недаремно об’єднав ці шоу під одним пунктом. Програми про подорожі авторства Володимира Познера, в яких він, разом з Іваном Ургантом, мандрує Штатами, Італією та Францією дуже схожі і водночас різні. Подібні вони тим, що ведучі пересуваються по країні на орендованому автомобілі, пробуючи зрозуміти, що собою представляє дана держава через знайомства з людьми. В основному це публічні особи своїх країн, хоча часто ведучі зустрічаються і з нікому не відомими людьми. Особливо мені сподобались випуски про Італію, було надзвичайно цікаво.

italia

tour de france

   Де подивитись? “Их Италия”, “Одноэтажная Америка” та “Тур де Франс” доступні для перегляду на Youtube.

   5. An Idiot Abroad. Ця програма британського телеканалу Sky1 виглядає як стьоб над ведучим – Карлом Пілкінгтоном. Його хороші знайомі, продюсери цього шоу, вирішують відправити його в кругосвітню подорож, весь час підкидаючи йому нові, не дуже приємні, але веселі завдання та випробування.

anidiotabroad

   Де подивитись? “An Idiot Abroad” далі продовжує йти на Sky1, також його можна знайти на торрент-трекерах, наприклад, на Рутрекері.

   Я виділив лише декілька тих шоу, які дійсно можна вважати якісним та корисним продуктом, та які справили на мене хороше враження. Сподіваюсь, що і вам вони сподобаються, а також надихнуть вас на нові мандрівки. Time 2 Go! Час подорожувати!

Діліться з друзями та залишайте свої думки в коментарях!
  Схожі статті:
  Автостоп. 4х4: плюси та мінуси.
  Як боротися з бюрократією?
  Загублений багаж. Інструкція до дії

  Залиште відгук

  Ви повинні бути авторизовані, щоб залишити коментар.