Як відомо, відпочинок стає вдвічі цікавішим, коли ти не просто змінюєш картинку за вікном, а й починаєш займатися на тому відпочинку якоюсь новою для себе справою.

   Для мене такою новинкою стала рибалка. Декілька років тому близький товариш мені навіть спінінг подарував, але до активної рибацької стадії справа не доходила. І ось випадає чудовий шанс порибалити у Казахстані!

   Локація – озеро Балхаш, що розташоване у південно-східній частині Республіки Казахстан. Балхаш розкинувся на 600 км по довжині і 75 км по ширині. Взагалі озеро унікальне. Крім того, що воно друге по величині солене озеро  у світі (після Каспійського моря), що ніколи не пересихає, , воно ще й розділене на дві частини. В одній з них вода майже прісна, а в другій – більш солонувата. Як буде цікаво, то гляньте фотознімки озера з космосу – вода відвоювала у землі добрячий шматок.

   Власне, українські козаки поїхали рибку ловити на притоку Балхаша. Тут і вода спокійніша, і людей майже немає – тільки гарна природа, спокій і тиша! Єдиний такий-сякий момент – 400 км від Алмати. Враховуючи, що ми їхали не дуже зручною автівкою + місцями дорога була середньої якості, така відстань може бути трохи складною для її подолання.

Balhash_01 Balhash_02

   Так сталося, що до компанії українців приєдналися хлопці з Південної Кореї, а, отже, автоматично рибалка набула статус міжнародної. J Цікаво, що корейці гарно підготувалися до поїздки, взявши власні вудочки і аксесуари. А ось українці обмежилися лише джентльменськими наборами речей, вудки та прикормку ми отримали вже перед посадкою у човен.

   А тепер про найцікавіше – саму рибалку!

Balhash_03

Balhash_04

   За два неповних дня мій екіпаж (три профани + інструктор у човні) здав норматив по рибі на «відмінно»!

   При цьому під час нашого рейду було все: і вудочка тонула-витягалася з дна, і «грузило» вилітало на протилежний берег, і за пивом на базу ми терміново ганяли посеред процесу рибалки. J

Balhash_05 Balhash_06

  А ввечері вже була смачна вечеря – свіженьку рибку готували за місцевими рецептурами місцеві кухарі!

Balhash_07

   Прийшов час вертатися додому і поки водії заправляли баки бензином, ми мали трохи часу побачити реальний стан звичайного казахстанського села.

Balhash_08 Balhash_09

   І хоча ця рибалка відбулася аж півроку тому, спогади у всіх учасників дотепер теплі та щирі. Тепер прийшла нарешті пора подумати про рибалку і на Батьківщині. :)

Balhash_10 Balhash_11

Time2Go to Kazakhstan! Час подорожувати!

Діліться з друзями та залишайте свої думки в коментарях!
  Схожі статті:
  Магія Карпатських гір
  Давид Гареджі. Шляхами колишньої слави
  Казахстан. Проста і розкішна Астана

  Залиште відгук

  Ви повинні бути авторизовані, щоб залишити коментар.