Якщо ви вперше хочете купити квиток на сайті найбільшого лоукост перевізника Європи, то можете загубитись. Особливо, якщо не дуже добре знаєте іноземні мови. А якщо додати те, що авіакомпанії намагається всіляко продати додаткові послуги, то в результаті може вийти те, чого ви і не очікували. Для цього я постараюсь розказати, що, як і до чого на сайті цієї авіакомпанії.

   На головній сторінці Ryanair справа вибираємо тип подорожі(в одну (one) чи обидві сторони,пункт 1 на скріншоті внизу), плаваючі дати(галочка,пункт 2),щоб бачити не тільки вибраний день,а й сусідні, місто відправки (3), місто прибуття(4), в 5 погоджуємось з правилами перевізника,далі (6) вибираємо кількість подорожуючих-дорослих,дітей до 16 років або немовлят до 2 років. Тиснемо на кнопку Boook Now(7).

ryan_1

   Вводимо текст,який вискакує в вікні зверху,щоб довести,що ми не бот(1) ;-) .

   Далі натискаємо на Continue (2).

ryan_2_0   Вибираємо саме той рейс,який нас цікавить кліком мишки (1).  Далі внизу екрану тиснемо Select and continue (2).

ryan_2   Нас перекидає в наступне вікно. Вводимо дані про те, ким ми є. Mr-для чоловіків чи Mrs-для жінок, ім’я та прізвище (1). Далі вибираємо кількість сумок, які в нас будуть крім ручної поклажі(2). Вибираємо No на питання чи хочемо ми замовити пріоритетну посадку на літак(3). Далі ставимо Travel without insurance на питання чи потрібне нам страхування(4). В SMS Confirmation вибираємо,що нам воно не потрібне(5).

ryan_3

   В кінці сторінки ставимо галочку, що погоджуємось з умовами перевезення багажу (1). Продовжуємо замовлення, натиснувши кнопку Continue (2).

ryan_4

   Зазначаємо, що нам не потрібна програма RyanairTalk (1), та ми не хочемо придбати офіційну раянейрівську валізу (2).

ryan_6

   Знову вибираємо,що нам не потрібна страхівка.

ryan_5

   Якщо потрібна машина напрокат, то краще її шукати в інших місцях. Буде, як правило, дешевше. Тому тиснемо Continue.

ryan_7

   Двічі вводимо дані нашої електронної пошти(1). Потім вибираємо поле-підписатись на розсилку від Раянейр,якщо вона нам потрібна(2). Далі вводимо код країни, код міста чи мобільного оператора та номер телефону(пункт 3). В пункті 4 ми можемо погодитись взяти участь в лотереї (чого тільки авіакомпанії не придумають,правда?). Внизу сторінки вводимо дані нашої платіжної картки-країна випуску, ім’я та прізвище власника карти,номер карти,дата закінчення терміну її дії(місяць і рік), CVV-код-три останні цифри на звороті картки біля магнітної стрічки. Збоку набираємо домашню адресу,місто та поштовий індекс (5).

ryan_8

   В кінці тиснемо на кнопку внизу – Purchase now. Вуаля, квиток у вашій електронній пошті  ;-) Тепер залишилось лише зробити онлайн-чекін максимум за 2 тижні і мінімум за 4 години до вильоту. Інакше прийдеться доплачувати біля 40 євро.

ryan_9

Щасливої подорожі! Time 2 Go! Час подорожувати!

Діліться з друзями та залишайте свої думки в коментарях!
  Схожі статті:
  Копенгаген. Казки, хіпі та велосипеди
  Дорога в гори. Казбегі
  Стамбул. Між Сходом та Заходом

  Залиште відгук

  Ви повинні бути авторизовані, щоб залишити коментар.