Організаторами проекту «Автостопом до Гавани» виступало московське рекламне агентство Red Keds, в офіс до яких ми відразу і попрямували по приїзді в Москву. Старт проекту постійно відкладався з різного роду бюрократичних причин. Але це зовсім не зіпсувало враження про нього. Всі 3 дні ми прожили в офісі агентства..А що? Недалеко від центру, є кавоварка, інтернет і раковина, щоб помитися.  :lol:

Автостопом_до_Гавани_Росія_00   В останній день перед стартом був проведений детальний брифінг серед всіх учасників. Ми познайомилися з командою проекту, подивились уривки з фільму «Гавана, я люблю тебе!», до виходу якого все це й затівалося. За задумом проекту ми відправлялися в запаморочливу подорож у пошуках Духу Свободи. Все так і вийшло. 8-)

   Учасники проекту виявилися дуже крутими. Що цікаво, абсолютно всі були з різних сфер діяльності: Юкля – телеведуча каналу A1, Вова – мандрівник-оператор, що об’їздив 210 країн, Катя – телеведуча-лінгвіст, Тім – вокаліст рок-групи, ну і ми, два Макса – два рекламіста. :-)  Кожну команду забезпечили всім необхідним для подорожі: рюкзаки, спальники, намет, ноутбук, 2 камери, штатив, купа флешок, жорстких дисків і так далі.

Автостопом_до_Гавани_Росія_01

Автостопом_до_Гавани_Росія_02

   Так як рухатися нам потрібно було за певним планом і жорстким графіком,  а відставати не дозволялось – ми добряче виспались, зібралися з силами та вирушили в дорогу. Попереду нас чекав перший чекпоінт – Санкт-Петербург.

Автостопом_до_Гавани_Росія_03

   Першу частину ми негласно назвали «Втеча з Москви», тому що сильно втомилися сидіти в столиці і хотіли швидше рвонути в дорогу. Якнайшвидше вибрались за місто, але не встигнули навіть толком підібрати місце для стопу. Тільки підняли руку і через 10 секунд вже сиділи в комфортному джипі Toyota. Після того як ми попрощались з першою машиною, Макс відразу, на фарт, розкурив сигару. :)

Автостопом_до_Гавани_Росія_03_b

   Стоп був досить кльовий. Взагалі, відрізок Москва-Пітер, напевно, найпопулярніший серед автостоперів СНД. Водії беруть активно і зовсім не дивуються хітчхайкерам. Загалом добирались десь 15 годин. До речі, можу тепер з упевненістю сказати, що автостоп в СНД (Росія/Україна зокрема) дуже і дуже хороший. Надовго практично не зависали. Останній водій – далекобійник з Луганська, постійно травив життєві байки і, раз по раз, пригощав всілякою смакотою.

   Під’їжджаючи до Санкт-Петербургу, відчував неприховане хвилювання – це було одне з моїх найбажаніших для відвідування міст. Не встигли ми дістатися до центру міста, як вже будували плани з приводу пітерських дахів. Як так, бути в Пітері і не побувати на даху? Але, як кажуть, не бажанням єдиним… Протягом проекту, учасники facebook-спільноти вибирали нам різні завдання, виконуючи які, ми, як команда, набирали бонуси, які при вдалому розкладі трансформувалися в авіаквитки. Одним з таких завдань було відвідування 7 дахів у різних країнах світу.

   Оскільки в нас був чіткий графік, всі відрізки доводилося часом проходити похапцем. На жаль, Петербург нам довелося буквально проскочити. Швидким кроком протопали по Невському проспекту, погуляли по вулицях і дворах. Хвилин за 5 я закохався в це диво-місто по самі вуха. Після Москви, Пітер був як ковток альпійської свіжості. Таке відчуття, що та бабуся в метро, ​​що продавала нам жетони – родичка Пушкіна, так ввічливо і чемно вона з нами говорила.  :-P

Автостопом_до_Гавани_Росія_04

  Взагалі відрізок між Москвою та Санкт-Петербургом був, так би мовити, тестовим. Саме на цій ділянці ми звикали до камер, на які ми й знімали все це неподобство, тестували монтаж у польових умовах і боролися з різного роду труднощами. Завдяки всьому цьому, нам довелося провести практично весь час, відведений на Санкт-Петербург, сидячи в кафе і монтуючи дебютний шматок знятого матеріалу. Перший млинець, як кажуть …
Впоравшись з відео, пошурували в бік траси. Нам неймовірно пощастило, бо ми потрапили в Пітер в останній день “білих ночей”. На трасі ми опинились опівночі. Проте це не виявилося великою проблемою, адже на вулиці був день! Трохи змокнуши під дощем, перебіжками відправились в бік Фінляндії.

Попереду чекала Скандинавія

P.S. Переглянути всі статті серії можна тут :)

Діліться з друзями та залишайте свої думки в коментарях!
  Схожі статті:
  Найкращі музичні фестивалі Європи 2013
  Тур вихідного дня: Мінськ
  Стамбул. Між Сходом та Заходом

  2 коментарі(в) на даний момент.

  1. Lidiia Akryshora коментує:

   А дах ви знайшли через комюніті чи знайомих?? чи так на обум – побачили, вирішили видертися і було відкрито)) ??

  Залиште відгук

  Ви повинні бути авторизовані, щоб залишити коментар.