Літом 2012 року відбулась подія, масштаб якої я не можу осягнути до цього часу. За два місяці я пересік автостопом 8 країн на двох континентах, проїхав біля 7000км по найрізноманітніших місцевостях та отримав дорогоцінний життєвий досвід…

   Але почнемо з самого початку. Якось на одному туристичному форумі я наткнувся на повідомлення: «Розшукуються круті автостопери для зйомок реаліті-шоу.Протягом семи тижнів треба буде кататись по світу (з Росії на Кубу) на чужих авто, жити під чужими дахами, але завжди і всюди бути як свій, при чому знімати це все на камеру! Весь цей захід відбувався за підтримки рому Havana Club і був приурочений до виходу кінофільму “Гавана, я люблю тебе”. Організатором проекту, як я дізнався пізніше, була московська рекламна агенція Red Keds. Спочатку я не надав цьому ані найменшого значення, та й крутим стопером себе на вважав.. Деякі друзі мали на той момент за плечима по 70000 км проти моїх 20 334км, які я накатав по неньці Україні. Далі я розповів новину про відбір своєму другові та, по сумісництву, босу – Максу Бурцеву. А вже через годину ми благополучно забули про цю розмову і далі окунулись в роботу. Пройшов десь місяць до того, як ми повернулись до розмови про проект і подумали – А чому б і так?!

Автостопом_до_Гавани_початок_02

   За умовами відбіркового туру потрібно було зняти коротке відео-резюме і відповісти в ньому на поставлені питання. Не довго думаючи та не вигадуючи велосипед, вирішили знімати. Зразу визначили для себе ключовий настрій – має бути гонсько! Спеціально знімали все з одного дубля. За один вечір зварганили суперкрутезовсімдурацьке відео, відправили організаторам і почали чекати.

Ось, власне, наш витвір:

   Відповідь ми отримали через тиждень. Нам повідомили, що, мовляв, соррі, чуваки, але взяти вас, жителів чужої країни, ми не можемо. Алю-улю, одним словом. “Так. Стоп. Вони, мабуть, чогось не зрозуміли..” – подумали ми і написали ще один лист. Відповідь була приблизно такою ж. Тоді ми надіслали ще один, з останнім китайським попередженням, і отримали неочікувану відповідь. “Хлопці, ми тут щойно глянули ваш відос. Так ви круті!” Наш бойовий дух було відновлено, і з’явилась надія, що більш ніж зі ста класних претендентів виберуть саме нас. :-) Все, як завжди, вирішувалось шляхом голосування на сторінці проекту. Очевидно, зорі розташувались так як потрібно, тому що наше відео чудом набрало потрібну кількість “лайків”. З нами зв’язались і повідомили радісну новину – ми в проекті! За задумом організаторів шоу, зі всіх учасників вибиралось 6 людей, які розбивались на три команди. Кожна з них повинна була проїхати по своєму унікальному маршруту. Наша команда була сформована ще на етапі зародження ідеї про участь та була названа Arriba! Нам випав північний маршрут, який складався з наступних країн: Росія, Фінляндія, Швеція, Данія, Німеччина, Голландія, Бельгія та США. Весь цей шлях ми мали подолати автостопом і, в підсумку, дістатися до столиці Острова Свободи, Гавани. Так як ми є громадянами України, всі головні болі з оформленням двох віз, шенгенської та американської, лягли на наші плечі. Використавши пару фокусів, отримали піврічний польський шенген, який потрібно було терміново “пробити” саме в Польщі. За маршрутом першою країною була Фінляндія, а з польською візою могли відразу не пустити. Швидко зганяли в Краків (про який я розповім пізніше) і по дорозі назад, в Києві, пройшовши співбесіду в консульстві, отримали штатівську 5-річну візу. Здивуванню не було меж, адже мій паспорт був практично порожній: ні шенгену, ні будь-яких інших серйозних віз, лише 5 балканських штампів. І незважаючи на все, дві візи приземлилися на сторінки мого закордонного документу (thanx Lord) :) Прийшов час вирушати в Москву, звідки ми мали починати свою подорож. Проводжати нас прийшло багато хороших друзів. На відео помітно, наскільки ми бадьорі, свіжі та поголені… Наступні 2 місяці бритва не зустрічалась з нашими щетинами :)

   Ось так ми відправились в Москву, де готувались до старту проекту.

Автостопом_до_Гавани_початок_01

   Далі буде…

P.S. Переглянути всі статті серії можна тут :)

Діліться з друзями та залишайте свої думки в коментарях!
  Схожі статті:
  7 питань про Детройт
  Шордіч та Камден Таун. Нетиповий Лондон
  12 спогадів про Уганду

  Залиште відгук

  Ви повинні бути авторизовані, щоб залишити коментар.