В цій частині я розповім про те, чим же нас так вразив Амстердам, і що ми робили там протягом кількох днів. В першу чергу, варто розповісти про найбільш неординарне місце столиці Нідерландів – Квартал Червоних Ліхтарів.

Автостопом_до_Гавани_Амстердам_01

   Коли я приїхав до Амстеру, то, як не дивно, нічогісінько не знав про Квартал. Мені було відомо тільки те, що це таке собі місце для пристрасних втіх, не більше. І, скажу чесно, був здивований, коли побачив його наживо. Це місце має величезну історію і, можна сказати, цінність. Історичні корені Кварталу йдуть в глибину 14 століття. Тоді воно було місцем зупинки для «зголоднілих» моряків, які шукали спосіб розслабитися в компанії приємних дам. Довго розпинатися не буду, так як завдяки відео ви все дізнаєтеся самі.

   Крім того, ми не просто так присвятили цілий епізод саме цьому місцю. Це було одним з завдань, яке вибрали наші дорогі facebook-глядачі. Нам було необхідно зняти репортаж про Квартал. Складність полягала в тому, що фото- і відеозйомка в Кварталі Червоних Ліхтарів категорично заборонені. У дівчат за склом настільки добрий зір, що на відстані 20 метрів будь-яка з них може помітити об’єктив і з криком «What the fuck?!» прикрити штору. На кожній вітрині є наклейка про заборону зйомки. Але це не змогло нас зупинити і ми, немов два агента 007, озброївшись прихованою камерою і диктофоном, виконали поставлену перед нами місію.

Автостопом_до_Гавани_Амстердам_02

    Чесно, Квартал викликає якісь тваринні відчуття. Уявіть, ви ходите по вулиці повз вітрини, за якими виставлений «живий» товар – жіноче тіло. Дівчата всіляко тебе приваблюють, стукаючи довгими нігтями по склу, як птах дзьобом у вікно, спокушаючи еротичними рухами і демонстрацією вигинів ідеального тіла. Одним словом – відверто напружуєшся … в хорошому сенсі слова. Тому можна сказати, що Квартал – чудове місце для підняття настрою :)

Автостопом_до_Гавани_Амстердам_03

    Щоб краще ввібрати атмосферу Амстердаму, одразу після зйомок зайшли в кофешоп і добре розслабилися. Викурили косячок відбірної марихуани і під Pink Floyd буквально відлетіли до хостелу. Емоції передати неможливо. Тільки в Амстердамі вся ця атмосфера розпусти і вседозволеності виглядає абсолютно гармонійно. Тут ніхто нікуди не поспішає і ніхто нікому нічого не винен – тут люди просто відпочивають душею і тілом.

Автостопом_до_Гавани_Амстердам_04

    Як ви знаєте, протягом всього маршруту ми повинні були виконувати всякі цікаві завдання, які ділилися на два типи – завдання від facebook-глядачів і особисті завдання для кожної команди, які вони повинні були виконати в будь-якій країні світу. Від виконання всіх цих завдань залежав наш переліт до Америки.

Автостопом_до_Гавани_Амстердам_05

   Так вийшло, що саме Амстердам став місцем виконання більшості завдань. У цій частині ми зробили два завдання – зняли репортаж-екскурсію про Публічну бібліотеку Амстердаму та навчилися готувати справжній мохіто в кубинському барі.

   Публічна бібліотека Амстердаму – це неймовірних масштабів будівля, під дахом якої сконцентровані всі 28 бібліотек міста. Найбільша з бібліотек – Центральна Бібліотека Амстердаму, площею 28,5 квадратних кілометрів, на яких розташовуються 1200 сидячих місць, 600 з яких оснащені комп’ютерами. На території знаходиться паркування для велосипедів на 2000 місць, виставковий зал, музей, конференц-зали, кафе і ресторан з оглядовим майданчиком. Двері публічної бібліотеки Амстердаму відкриті для відвідувачів сім днів на тиждень. Всі подробиці дивіться у відео нижче.

   Другим завданням було приготування справжнього мохіто в одному з барів. Не довго думаючи, вирушили на пошуки потрібного місця. Блукаючи вулицями, наткнулися на бар Cuba – те, що потрібно! Класний бар з чудовою барменшою, яка з легкістю погодилася допомогти нам з виконанням завдання і навчила нас готувати справжнісінький (правильний) мохіто.

  Останню ніч в Амстердамі ми провели в тусовках. :) Вирішили вичавити з цього міста максимум і виконати ще одне завдання, яким нас нагородили організатори проекту перед від’їздом. Потрібно було напоїти ромом Havana Club 7 осіб. До виконання завдання ми підійшли серйозно – вирішили влаштувати безкоштовну роздачу рому в Кварталі Червоних ліхтарів.

   Купили в найближчому алкомаркеті пляшечку цього чудового напою, спорудили табличку з написом «Free rum for everyone cuz we love Amsterdam» і вийшли на вулицю в пошуках хорошої локації для безкоштовної роздачі алкоголю. Наткнулися на кимось викинутий зручний матрац, який просто лежав на вулиці, вмостили на нього свої дупи і почали тішити натовп. Спочатку перехожі, боязко поглядаючи на мене з табличкою в руках, не насмілювалися підійти і покуштувати рому, але, як тільки знайшовся сміливець, який перекинув першу чарку, тут же знайшлося з десятка півтора людей, готових розділити з нами радість сп’яніння. Було дуже весело спостерігати за людьми, які спершу не вірили в халявність алкоподарунку, а потім просили добавки. :)

Автостопом_до_Гавани_Амстердам_06

   Був один чудовий персонаж, який жив у будинку якраз навпроти матрацу, на якому ми сиділи. Він вийшов з під’їзду, посміхаючись привітався з нами, замовив чарку рому, а потім сказав: «Хлопці – ви найкрутіше з того, що я бачив в Амстердамі!». Було дуже приємно і радісно. Потім він запросив нас переночувати у нього, але довелося, на жаль, відмовитися – був проплачений хостел.

   Виконуючи це завдання, ми, між іншим, порушили відразу два закони – розпивання алкогольних напоїв на вулиці і відеозйомка в Кварталі Червоних Ліхтарів. Але від цього було лише веселіше. :) Чудовий видався день…

P.S. Мене можна знайти тут:

Facebook ВконтактіМій блогTwitterInstagramLastFMMail

P.P.S. А переглянути всі статті серії тут :)

Діліться з друзями та залишайте свої думки в коментарях!
  Схожі статті:
  Несподівана Рив'єра: від Сан-Ремо до Сен-Тропе
  7 питань про Ташкент
  Местіа:Чалааді,Корулді та історія Сванетії

  Залиште відгук

  Ви повинні бути авторизовані, щоб залишити коментар.