Скільки разів в дитинстві вам повторювали “Не спілкуйтесь з незнайомими людьми на вулиці” ? Впевнений, що цю фразу всі точно колись чули. Але оскільки дитяча пора вже минула, то і правила повинні бути іншими. “Не бійтесь незнайомців”-одне з них.

   Оскільки Time2Go присвячений подорожам, на це питання ми спробуємо поглянути саме крізь їх призму.

   1. В першу чергу, в ролі незнайомців в подорожах виступають люди, яких ми зустрічаємо на своєму шляху. Це можуть бути як інші мандрівники, так і місцеві жителі. Спілкуючись з першими, ви отримаєте неоціненний досвід, який в кожного мандрівника дуже індивідуальний. Саме тому, лише обмінюючись враженнями, вам вдасться побачити звичні речі під зовсім іншим кутом зору.

Не_бійтесь_незнайомців_01

   В свою чергу, завдяки місцевому населенню, ви отримаєте змогу краще зрозуміти традиції країни, де ви подорожуєте, заглянути набагато глибше, ніж вам дозволять туристичні гіди та буклети. Невже таких незнайомців дійсно варто боятись? Відповідь на це питання очевидна.

   2. Другим типом незнайомців є люди, які користуються мережами на кшталт Couchsurfing. Кожного разу, коли я приймаю каучсерферів, то розумію, що завдяки їм світ стає щирим та відкритим. Ти починаєш більше довіряти людям, а вони тобі. І, як показує досвід, спілкування після таких зустрічей продовжується в дуже багатьох випадках, а інколи переростає в міцну дружбу. Невже такі незнайомці можуть нести загрозу?

   3. Третій тип незнайомців ми зустрічаємо, коли вирішуємо подорожувати групою. Ще відносно недавно я описував переваги мандрів без будь-якої компанії і був впевнений, що це найкращий з усім можливих способів подорожувати.

   Але наприкінці цього літа вдалось організувати команду з десяти чоловік, частина з яких вперше зустрілась лише в аеропорту перед вильотом в Грузію. І попри всі побоювання та сумніви, які крутились в голові до мандрівки, під час неї всі вони вивітрились. Бо подорожі зближують, вчать переборювати себе та допомагати іншим, шукати компроміси та досягати цілей. І незнайомці, які при першій зустрічі могли ніяково стояти та не знаходити спільних тем для розмови, наприкінці поїздки не хотіли роз’їжджатись по своїх містах.

Не_бійтесь_незнайомців_03

   Тому ламайте бар’єри,  спілкуйтесь та пізнавайте. Адже подорожі – це те ж саме життя, тільки дуже насичене. ;-)..і не бійтесь незнайомців!

Діліться з друзями та залишайте свої думки в коментарях!
  Схожі статті:
  Баку-місто з трьома обличчями
  Стамбул. Історія,сучасність і котики
  Торунь.Подорож в королівство пряників

  Залиште відгук

  Ви повинні бути авторизовані, щоб залишити коментар.