В час динамічного розвитку комп’ютерних технологій, інтернету та наявності великої кількості смартфонів і планшетів, доступність інформації відіграє величезну роль. Саме тому в цій статті я розповім про найкращі, на мою думку, мобільні додатки для подорожей, які допоможуть краще зорієнтуватись в місцевості, підібрати собі розваги до смаку або дізнатись іншу корисну інформацію. Для кращого сприйняття я спробую розділити їх на категорії.

1. Путівники по містах/країнах (музеї, ресторани, визначні місця).

TripAdvisor Offline City Guides (TripAdvisor). Один з найвідоміших путівників має як онлайн, так і офлайн версію. В офлайновій є більше 30 міст, всю інформацію по яких можна завантажити та отримати в постійний доступ. Надзвичайно корисні програми, до того ж абсолютно безкоштовні.

найкращі_мобільні_додатки_для_подорожей_1 найкращі_мобільні_додатки_для_подорожей_2

Lonely Planet Travel Guides, Phrasebooks and Maps. Мабуть кожен з мандрівників хоча б раз та й стикався з цією серією. Вражаючий набір інформації, яка стане у пригоді в будь-якому куточку планети. Скористатись безплатно можна скороченими путівниками лише по 4 містах : Нью-Йорк, Барселона, Лондон і Париж. Всі інші путівники платні і коштують в залежності від об’єму та виду наданої інформації.

найкращі_мобільні_додатки_для_подорожей_4 найкращі_мобільні_додатки_для_подорожей_3

Yelp. Ще одна must-have аплікація для мобільних пристроїв. Все що стосується барів, кафе та ресторанів з описом, фото та відгуками в абсолютно безкоштовному доступі.

найкращі_мобільні_додатки_для_подорожей_5 найкращі_мобільні_додатки_для_подорожей_6

Find Near Me. Аналог Yelp з закладами харчування, банкоматами, аеропортами, службами таксі та заправками.

найкращі_мобільні_додатки_для_подорожей_7

Wikihood. Пошук місць згідно вашої локації з виведенням короткого опису, відстані до них та зображення. Дуже зручно і при цьому безкоштовно.

найкращі_мобільні_додатки_для_подорожей_9 найкращі_мобільні_додатки_для_подорожей_8

City Guides, Offline Maps (by Stay.com). Можливість додавати існуючі місця в свій власний путівник, створювати нові напрямки, ділитись враженнями. Є опція офлайнового доступу до потрібного матеріалу. І все це безплатно!

найкращі_мобільні_додатки_для_подорожей_10найкращі_мобільні_додатки_для_подорожей_11

2. Пошук транспорту.

Rail Planner – Offline Timetable for Eurail and InterRail Passes. Пошук поїздів в Європі став набагато доступнішим завдяки сайтам Raileurope та Interrail. Ці дві системи об’єднані в даному безплатному офлайн-додатку.

найкращі_мобільні_додатки_для_подорожей_12 найкращі_мобільні_додатки_для_подорожей_13

All Subway. Додаток з мапами майже всіх підземок світу. Незамінна річ в великому місті, а коштує всього 1 долар.

найкращі_мобільні_додатки_для_подорожей_14найкращі_мобільні_додатки_для_подорожей_14_2

OntheFly. Пошукова система авіаперельотів від Google в абсолютно безкоштовній мобільній аплікації.

найкращі_мобільні_додатки_для_подорожей_15 найкращі_мобільні_додатки_для_подорожей_16

Kayak. Один з найбільших пошукових сайтів-агрегаторів дозволить знайти перельоти напряму з мобільного пристрою завдяки зручному в користуванні мобільному додаткові. Також доступний пошук авто на прокат та готелів.

найкращі_мобільні_додатки_для_подорожей_17 найкращі_мобільні_додатки_для_подорожей_18

3. Пошук проживання.

Booking, Airbnb, Hostelworld,Hostelbookers. Всі ці додатки безплатні та є мобільними аналогами інтернет сайтів пошуку готелів, апартаментів та хостелів відповідно. Одним словом, must-have.

найкращі_мобільні_додатки_для_подорожей_19найкращі_мобільні_додатки_для_подорожей_20найкращі_мобільні_додатки_для_подорожей_21  найкращі_мобільні_додатки_для_подорожей_22

4. Корисна інформація.

Currency. Конвертер практично всіх можливих світових валют. При наявності інтернету курси оновлюються, потім залишається лише ввести необхідні суми і готово.

найкращі_мобільні_додатки_для_подорожей_23 найкращі_мобільні_додатки_для_подорожей_24

Yahoo Weather. Мабуть, один з найкращих додатків прогнозу погоди. Інформація про схід та захід сонця, силу та напрям вітру, вологість та фази місяця. Все, що варто знати про погоду місця, куди прямуєш.

найкращі_мобільні_додатки_для_подорожей_25 найкращі_мобільні_додатки_для_подорожей_26

Wi-Fi Finder. Пошук точок з вайфаєм в барах, готелях чи звичайних будівлях, включно з коментарями по паролях до них.

найкращі_мобільні_додатки_для_подорожей_27 найкращі_мобільні_додатки_для_подорожей_28

5. Карти.

Google Maps, Open Maps. Дві найбільш популярні онлайнові карти. Якщо немає постійного доступу до інтернету, можна завантажити ту територію, де ви будете перебувати, щоб потім використовувати GPS навігацію в офлайн режимі.

найкращі_мобільні_додатки_для_подорожей_29 найкращі_мобільні_додатки_для_подорожей_30

directU Europe. Детальна карта Європи, яка не потребує доступу до глобальної мережі, обов’язково стане в пригоді. Основним плюсом є те, що додаток абсолютно безкоштовний, до мінусів можна віднести завантаження процесора мобільного пристрою та об’єм пам’яті, який займає програма.

найкращі_мобільні_додатки_для_подорожей_31 найкращі_мобільні_додатки_для_подорожей_32

Це далеко не всі корисні аплікації, які доступні для мобільних пристроїв, але я постарався виділити найцікавіші. А якими користуєтесь Ви? ;-)

Time 2 Go! Час подорожувати!

Діліться з друзями та залишайте свої думки в коментарях!
  Схожі статті:
  Правила подорожей Пауло Коельйо
  Як отримати шенгенську візу?
  Загублений багаж. Інструкція до дії

  4 коментарі(в) на даний момент.

  1. Наталія Голодюк коментує:

   Спасибі за чудову підбірку. Неймовірно корисна інформація для мандрівника.

  2. Дмитрий Максюта коментує:

   Спасибо, нашел очень много нового и интересного для себя!!

   Из личного опыта еще могу посоветовать приложения:

   Ametro – метро, электрички, трамваи почти всех городов мира с возможностью поиска и прокладки маршрута. Оффлайн. Бесплатно.

   OsmAnd – оффлайн навигационное приложение. Карты скачиваются прямо из программы (естесственно это лучше сделать до самой поездки). Можно загрузить как страну целиком так и города отдельно. Бесплатная версия поддерживает только 10 загрузок, если хотите больше, нужно купить эту программу (50грн примерно).

  Залиште відгук

  Ви повинні бути авторизовані, щоб залишити коментар.