Бельгія продовжувала дивувати, а дорога з Генту привела нас до Брюгге. Перше, про що думаєш, коли попадаєш сюди, це – казка. Іграшкові будинки, вузенькі вулиці, все ніби намальоване.. Для мене це місто чимось схоже на Гент, але, водночас, набагато спокійніше та поважніше.

7-2

6

   Багато хто асоціює його з фільмом Мартіна МакДона “Залягти на дно в Брюгге” з Коліном Фаррелом в головній ролі. Оскільки залягати на дно каналу трохи мокро, то я вирішив обмежитись лавкою на набережній. До речі, тим хто цього фільму ще не бачив, я б рекомендував його переглянути. Думаю, не пожалієте  ;-)

1

   В Брюгге потрібно обов’язково піднятись на центральну вежу Беффруа, з якої відкривається чудова панорама міста.

5

3

4

   А блукаючи його вулицями, ви точно зустрінете ось такого позера, який дуже любить людську увагу.

2

   Для мене Брюгге – найсолодше місто країни. Саме тут, у спокійній та казковій атмосфері, найкраще смакують легендарні бельгійські вафлі та неймовірно смачний шоколад.  Місто варте, щоб його побачити, але через день там вже може стати нудно.

   В тому числі і тому, ми сіли на потяг і попрямували до міста на березі Північного моря – Остенде. Вокзал Остенде є кінцевою точкою залізничної колії, чим трохи нагадує одеський. Покинувши перон, практично відразу попадаєш на набережну. Тут в будь-яку пору року продають неймовірну кількість свіжих морепродуктів (за що я люблю такі міста :-P )

10
Хоча Остенде вважається одним з найбільших бельгійських курортів, море там досить холодне навіть на початку липня, в чому я сам мав можливість переконатись. З іншого боку, міський пляж є надзвичайно просторим і досить вітряним, що дає змогу проводити там найбільший в Бельгії фестиваль повітряних зміїв.

9
Гуляючи по набережній, я натрапив на прототип емблеми Старбаксу. Можливо, засновники цієї кавової марки теж колись бути тут?)

8

   Як би там не було, але місто вирішило, що нам вже пора, і дощем загнало нас в потяг. Ми вирішили не пручатись, попрощались з морем і вирушили в фінальний пункт нашої мандрівки Бельгією – Брюссель. Перебуваючи в ньому, зразу розумієш, що ти в столиці. Монументальні палаци, музеї та пасажі, широкі вулиці та проспекти, парк Атоміум і будівля Європарламенту. Єдиним винятком, мабуть, є майже непомітний хлопчик, що пісяє – один з основних символів міста.

15

13

17

14

   Брюссель – найбільш інтернаціональне місто Бельгії, столиця, що абсолютно не схожа на свою країну, хоча однозначно варта уваги. Брюссельськими вважаються два аеропорти, один з яких – в місті Шарлеруа, обслуговує більшість лоукост напрямків до Бельгії. Але після того, як декілька моїх знайомих назвали його найсірішим та найдепресивнішим містом, яке вони бачили в житті :-P , виліт з основного аеропорту міста – Brussels International, був найбільш очевидним варіантом. Попереду була Країна Басків

12

Діліться з друзями та залишайте свої думки в коментарях!
  Схожі статті:
  Баку-місто з трьома обличчями
  7 питань про Нью Делі
  Де краще зробити шенген візу?

  Залиште відгук

  Ви повинні бути авторизовані, щоб залишити коментар.