Завжди хотілось розповісти про свою мандрівку великій кількості людей, але не доходили руки створити блог чи сторінку в ЖЖ? Якщо Ви  маєте, що розказати про свої подорожі – time2go з радістю в цьому допоможе!

Стати_автором_Time2Go

Отже, як стати автором на time2go?  Просто ввійдіть на сайт під Вашим профілем в соціальних мережах (Facebook, Vkontakte) або зареєструйтесь за допомогою електронної адреси.  Після цього в даному вікні з’явиться форма для того, щоб додати вашу цікаву розповідь та фото до неї!

Сайт україномовний, а тому всі статті, що написані іншими мовами, будуть перекладатись на українську адміністрацією ресурсу.

Якщо Ви хочете розмістити фото в конкретній частині тексту, вкажіть там назву фотографії, яку Ви завантажили на сайт при додаванні публікації.

This page is restricted. Please Вхід to view this page.

P.S. До того часу поки стаття знаходиться в чернетках – її можна редагувати. Після опублікування статті зміни можна внести, звернувшись за адресою info чи на сторінці в Facebook, посилання на яку є в верхній частині сайту. При додаванні статті Ви погоджуєтесь з Умовами користування сайтом.

Діліться з друзями та залишайте свої думки в коментарях!

    Залиште відгук

    Ви повинні бути авторизовані, щоб залишити коментар.