Якщо спробувати асоціювати з чимось Іспанію, то серед перших варіантів однозначно будуть корида та фламенко. Без цих двох явищ неможливо уявити найсонячніший регіон Іспанії – Андалусію. Він є одним з останніх, де ще можна побачити бої з биками, милуватись будинками прикрашеними неймовірною декоративною плиткою, а пізнім вечором заслухатись звуками фламенко під бокал сангрії.

2

   Столиця Андалусії Севілья – надзвичайне місто. Тут грає офіційно найбільш підтримувана футбольна команда Іспанії “Бетіс” (так-так, не “Барселона” чи “Реал”, як можна було б подумати :-P ), знаходиться один з найбільших соборів Європи, діюча арена для кориди та надзвичайно красивий королівський палац.

3

5

4

    Єдиним недоліком міста можна вважати температуру повітря влітку. Деколи вона може досягати позначки в 40 градусів, а то й вище, що зовсім не сприяє прогулянкам чи будь-якому іншому виду діяльності)

14
В Севільї я зупинявся в, мабуть, найколоритнішому хостелі Іспанії – Triana Backpackers, який всім раджу. Там надзвичайно приємна атмосфера, смачні сніданки і просто все для хорошого відпочинку. Фото з нього можна глянути нижче.

1
Сховавшись вдень від спеки, ввечері обов’язково варто сходити в заклад під назвою La Carboneria – місце, де за келихом вина можна безплатно насолоджуватись мелодіями справжнього фламенко.

6

   Проте Андалусія це далеко не одна Севілья. Будучи тут, неможливо пропустити Гранаду з її перлиною – Альгамбра. Оскільки колись місто було найбільшим мусульманським центром в Європі та столицею останньої арабської держави Старого Світу, то не дивно, що саме тут мусульманська династія Насрідів побудувала цей грандіозний архітектурно-парковий ансамбль. До складу комплексу входять сторожові вежі, палаци, мечеті, парки та багато іншого. Все настільки вдало спроектовано, що перехоплює подих.

8

10

   Недаремно Альгамбра є найвідвідуванішим місцем у цілій Іспанії. В зв’язку з величезною популярністю вхідні квитки варто брати наперед. Окремо вибирається час відвідання загального комплексу та палацу Насрідів (Palace Nazaries), який є окрасою всього комплексу.

9

   Крім Альгамбри Гранада сама по собі є дуже красивим містом, з вузенькими вуличками і мальовничими краєвидами.

7

   Останнім пунктом в моїй мандрівці по Андалусії став Кадіс. Причин для цього було декілька.  Саме звідси колись в свої далекі плавання відправлявся Колумб, саме тут я вперше побачив океан. Насамкінець це місто стало чудовим фінальним акордом мого знайомства з Андалусією. Тут можна повалятись на пляжі, скуштувати типової іспанської їжі або просто гуляти, насолоджуючись прекрасною архітектурою.

13

12

11

   На жаль, за час цієї подорожі я не побував в інших чудових місцях цього регіону. Є ж ще дивовижні Малага та Кордова, місто в скелі Сетеніль-де-лас-Бодегас та Ронда, що знаходиться на скелях над глибокою прірвою, неймовірні пляжі Коста дель Соль та близькість Гібралтарської протоки. Це все варте того, щоб хоч раз побачити Андалусію. Time 2 Go! Час подорожувати!

Діліться з друзями та залишайте свої думки в коментарях!
  Схожі статті:
  Типові помилки мандрівника
  Прохолодний подих Північної столиці Росії
  Вільнюс – місто мистецтва і задоволення

  Залиште відгук

  Ви повинні бути авторизовані, щоб залишити коментар.