Про сайт

993665_564783593568543_1575245147_n

   В кожної історії є свій початок, проте не кожна отримала своє завершення. Ідея створити сайт про подорожі виникла в 2012 році, майже одразу після Євро в Україні та Польщі. В той час мій друг Орест Зуб тільки розпочинав свій шлях інтернет-підприємця та запустив свій перший вебінар. Невдовзі після цього ми вирішили провести дводенний онлайн-курс про подорожі Європою під назвою “Eurotrip”.

  Не скажу, що це був неймовірний успіх, проте більше 25 осіб, що прослухали наші доповіді залишились задоволеними, а це головне. В той же час прийшло усвідомлення, що ділитись інформацією про подорожі та надихати інших на самостійні мандри – надзвичайно класно. Так і з’явився цей ресурс.

  З того часу втекло вже досить багато води. Мені двічі пощастило взяти участь в онлайн-конференції про подорожі itravel, відвідати ще з десяток нових країн та подивитись на деякі речі заново. Проте одне залишилось незмінним – бажання дарувати частину своїх спогадів та корисної інформації про подорожі світом.

Власне, саме тому і був створений цей сайт. Тому читайте, дізнавайтесь щось нове або діліться своїми враженнями  з іншими. time2go навколо світу!

Діліться з друзями та залишайте свої думки в коментарях!

    Залиште відгук

    Ви повинні бути авторизовані, щоб залишити коментар.