Здавалось би, подорожувати одному небезпечно, нецікаво та взагалі непотрібно. Принаймні, в цьому впевнена величезна кількість людей, серед яких немало наших друзів. Але, як виявляється, подорожуючи самостійно, отримуєш безліч суттєвих переваг.

1. Подорожувати одному – весело!

   Попри переконання багатьох, що без компанії швидко стане нудно, не буде з ким поділитись історіями, переживаннями чи випити, скажімо, пива -це все повна фігня. Саме подорожуючи наодинці, ми стаємо набагато відкритішими та комунікабельнішими. Легше заводяться знайомства, а на шляху зустрічаються найнесподіваніші люди, такі ж звихнуті на мандрах, як і ми.

7-причин_подорожувати_одному_03

2. Збільшення впевненості.

   Хтось боїться вийти вночі прогулятись по своєму району? Заговорити з незнайомкою на вулиці? Або може просто ночувати в палатці? Коли подорожуєш сам, то все стається само собою. Немає людини, яка прийме за тебе рішення, а тому впевненість зростає щохвилини.  ;-)

7-причин_подорожувати_одному_02

3. Варіативність планів і спонтанність рішень.

   Уявімо ситуацію. Група людей поїхала на відпочинок, в планах на день відвідання якогось цікавого місця. Але в останній момент з’являється альтернатива, в 100 разів краща за цей план. І чомусь ніхто її не підтримує. :-| Ви їдете в заплановане місце, тішитесь тому, що нарешті його побачили, але щось всередині таки давить. От, щоб нічого не тиснуло і не муляло, варто приймати рішення до яких підштовхує інтуіція(серце,розум-в кого як :-P ). Самому це зробити надзвичайно просто! В будь-який момент ти готовий прийняти пропозицію та кардинально змінити свої плани, і це круто!

4. Знайомства та друзі.

   Коли подорожуєш сам, нові знайомства самі йдуть до тебе. Ти знаходиш людей по Couchsurfing, зустрічаєш людей під час автостопу, проживання в хостелах чи просто на вулиці. В великій компанії це все дуже складно…

7-причин_подорожувати_одному_01

5. Відкриття інших культур.

   Завдяки самостійним подорожам ми вириваємось з нашого комфортного середовища, як мовного, так і побутового. Ми починаємо вивчати іноземні мови, щоб мати змогу пояснити свою думку, дізнаватись традиції, на які в нас з’являється набагато більше часу.

6. Увага та концентрація.

   Крім впевненості, про яку вже говорилось трохи вище, подорожі наодинці з собою добре розвивають увагу та концентрацію. Перша допомагає помічати дрібні, але дуже важливі деталі, що значно спрощують не тільки мандрівки, а й життя загалом. Друга – не попадати в неприємні ситуації та бути готовим до будь-якого розвитку подій.

7. Неможливість помилки.

   Це останній в переліку та один з найважливіших моментів. Чому? Як правило, подорожі-це стрес, переважно в хорошому, але іноді, не дуже, сенсі цього слова. Коли подорожуєш з кимось, будь-яка помилка, поворот не туди, занадто довге очікування чи ще шось призводить до нервів та суперечок. Кому хочеться цього на відпочинку? Коли мандруєш сам, то помилитись неможливо. Адже будь-яке рішення прийняте тобою-правильне. Тобі немає на кого пиняти, кому жалітись чи з ким сваритись. Твій вибір-твої наслідки! ;-)

Діліться з друзями та залишайте свої думки в коментарях!
  Схожі статті:
  Тур вихідного дня: Варшава
  Несподівана Рив'єра: від Сан-Ремо до Сен-Тропе
  Прихований Краків

  Залиште відгук

  Ви повинні бути авторизовані, щоб залишити коментар.