1. Grand Canyon (Великий Каньйон) – одне з семи природних чудес світу. І якщо дістатись вершини Евересту, вулкану Парікутін в Мексиці або просто долетіти в найвіддаленіший від нас континент-Австралію, щоб оцінити Великий Бар’єрний Риф, досить проблематично, то США все-таки набагато ближче, ніж здається. :-)

Grand_Canyon (205)-2

2. Кожного року Гранд Каньйон відвідує більше 5 мільйонів туристів та мандрівників. Або всі вони помиляються у своєму виборі, або дійсно це місце варте того, щоб його побачити. :-P

sunrise_gc3. Схід та захід сонця в Великому Каньйоні просто неймовірні. Це в рази краще за те, що можна собі уявити і що може передати фото.

Grand_Canyon (147)

4. В Grand Canyon вам доступні десятки різних розваг та атракцій. Можна замовити вертолітну поїздку над каньйоном (близько 200 доларів) чи полетіти на кукурудзянику (40 баксів), організувати сплав по ріці Колорадо чи проїхатись до дна каньйону всіма можливими способами: від комфортного джипу до незвичайного мулу (гібриду коня та віслюка).  ;-)

Grand_Canyon (395)

Grand_Canyon (418)-2

5. Крім ріки Колорадо, на березі якої можна з задоволенням відпочити після довгої дороги, в Гранд Каньйоні є неймовірно красиві водоспади. Один з них, Гавасупай (Havasupai або Havasu Falls), знаходиться за 50 км від селища Ґранд-Каньйон-Вілледж на території індіанського племені Хавасу, від якого і отримав свою назву.

Grand_Canyon (389)-2

Фото взяте з travel.nationalgeographic.com

6. З Великого Каньйону до містечка Вільямс курсують два стареньких поїзди Grand Canyon Railway. Якщо, переглядаючи фільми про початок-середину двадцятого століття, у вас, так само, як в мене, з’являється бажання хоча б на секунду відчути ту атмосферу – ці потяги саме для вас.

train_gc

train_gc_2-27. Останньою причиною відвідати Великий Каньйон є Skywalk. Інженерна конструкція, зроблена у формі підкови з прозорою підлогою, дозволяє всім бажаючим відчути себе в невагомості на висоті 1200 метрів над дном каньйону. Єдиним мінусом є ціна, яка складає мінімум 75 доларів, при тому, що сам вхідний квиток на Skywalk коштує лише 25(з вас, як мінімум, візьмуть ще за вхід на територію парку). Крім того на міст забороняється проносити фото- та відеоапаратуру :-?

grand-canyon-skywalk

Фото взяте з skywalk-tour.blogspot.com

Та пропри все Grand Canyon безумовно вартий того, щоб там побувати хоча б раз в житті. Розповідь брата надихнула мене і я вирішив поділитись нею з вами. Сподіваюсь, що колись дорога приведе мене в це неймовірне місце. Time 2 Go! Час подорожувати!

Діліться з друзями та залишайте свої думки в коментарях!
  Схожі статті:
  7 питань про Детройт
  Нью-Йорк за три дні
  9 книг про подорожі, які варто прочитати кожному

  Залиште відгук

  Ви повинні бути авторизовані, щоб залишити коментар.