Jeton Kodzadziku, 30 років, власник компанії, що займається онлайн-маркетингом, в Гамбурзі живе 2 роки.

7_питань_про_Гамбург

1. Назви кафе, паби, ресторани в Гамбурзі, де ти любиш проводити свій вільний час?

Мережа ресторанів під назвою Blockhouse робить найкращі бургери на світі! Надзвичайно крутим є також місце в районі порту, що називається Hamburg del Mar, підлога там покрита піском, а перед відвідувачами відкривається чудова панорама на гавань. А вибір коктейлів в цьому кафе нікого не залишить розчарованим. ;-)

7_питань_про_Гамбург_01

2. Якими є твої улюблені (приховані) місця в Гамбурзі?

Я люблю ходити в  Alsterhaus. Це відомий шопінг-центр в самому серці міста. На останньому поверсі знаходиться крамниця з сигарами з величезним вибором з усього світу. Ти можеш купити їх та викурити в тому ж магазинчику в надзвичайно затишному залі. Дуже спокійне та особливе місце.

3. Якою є найкраща, на твою думку, традиція в місцевих жителів?

Надзвичайно поширеним явищем є ходити після вечірок недільного ранку на рибний базар. Багато людей приходять туди, щоб скуштувати фішбургерів. Це дуже відомий ринок, де продавці весь час перекрикують один одного та жартують з відвідувачами.

7_питань_про_Гамбург_02

Фото взяте з www.fischmarkt-hamburg.de

4. Що з місцевих виробів ти б радив однозначно спробувати?

Вже згадуваний фішбургер в гавані, також дуже смачними є Franzbrötchen в пекарнях. Варто скуштувати також місцеве пиво Astra.

5. Коли найкращий час для відвідин Гамбурга?

Літо – це однозначно найкраща пора для того, щоб сповна насолодитись красою міста. Гамбург не вирізняється надто хорошою погодою, адже в основному тут дощить. Проте коли настають сонячні дні, тоді гавань та озеро Альстер, що знаходиться в центрі міста, просто чудові.

7_питань_про_Гамбург_04-2

6.Що б ти радив привезти з Гамбурга в якості сувеніра чи речі на згадку про місто?

Це має бути щось, пов’язане з піратським черепом, символом футбольного клубу Санкт Паулі. Взагалі це дуже своєрідна команда, що грає наразі в другій Бундеслізі. Коли гравці виходять на поле, починає грати пісня AC/DC – Hells Bells, а після кожного голу, який забиває Санкт-Паулі, вмикають Blur – Song 2. Також цікаво, що в той час як на території Німеччини заборонено курити маріхуану, на стадіоні Санкт-Паулі її запах можна почути всюди.

7_питань_про_Гамбург_03

7. Яку фразу варто вивчити в першу чергу мовою місцевого населення?

Доброго дня німецькою буде “Guten morgen”, але в Гамбурзі люди кажуть просто “Moin”.

Діліться з друзями та залишайте свої думки в коментарях!
  Схожі статті:
  Давид Гареджі. Шляхами колишньої слави
  Берлін Underground
  9 книг про подорожі, які варто прочитати кожному

  Залиште відгук

  Ви повинні бути авторизовані, щоб залишити коментар.