Увага, акція! Вподобай і поділися з друзями фотографією акції з Facebook сторінки Time2go та отримай шанс виграти один з трьох подарунків з нагоди 2 річниці нашого сайту!

Time2Go.com.ua влаштовує розіграш, де кожен, хто виконає прості умови, має шанс отримати один з трьох чудових презентів, спеціально привезених для цього з екваторіального Габону!

DSCF0538 (1024 x 676)

Для того, щоб взяти участь у розіграші виконайте декілька простих дій:

 1. Підпишіться на сторінку facebook.com/time2gocomua (якщо ще досі цього не зробили:)
 2. Поставте Like та пoдiлітьcя дописом з фотографією розіграшу

Серед усіх, хто виконав ці прості умови, 2 березня 0 22:00 за київським часом ми визначимо трьох переможців.

1 місце отримає в подарунок маску сонця, що належить племені найнижчих людей на землі – пігмеям.

2 місце дістане дерев’яну статуетку жінки-пігмейки, племена яких проживають в джунглях на півночі Габону.

3 місце виграє жіноче намисто, зроблене з дерева кокосової пальми.

Щоб бачити всі оновлення від Time2Go у Facebook (через нововведення соціальної мережі ви можете пропускати значну кількість публікацій), варто окремо підписатись на них на сторінці facebook.com/time2gocomua):

Time2Go_1

Або зробити ту ж процедуру на нашому сайті, просто подавши свою електронну скриньку. Новини про нові публікації та акції будуть приходити автоматично, а в разі потреби-від них можна буде без проблем відписатись:

Time2Go_2

Повні правила Акції:

1. Розіграш проводиться з 10:00 16 лютого по 23:59 01 березня 2015 року.
2. Призи акції – маска та статуетка габонського племені пігмеїв, а також дерев’яне намисто, зроблене з кокосової пальми. Призи зроблені вручну, а їх вигляд повністю відповідає тому, що зображений на фото нижче.

Gabon_Prize_1

DSCF0672 (1024 x 683)

Gabon_Prize_3

3. Для участі в Акції необхідно:

 • Бути зареєстрованим користувачем соціальної мережі Facebook;
 • Поставити «Like» на сторінці facebook.com/time2gocomua;
 • Поставити «Like» та пoдiлитиcя дописом з фотографією розіграшу. Допис повинен бути поширений “Публічно”, тобто видимий для всіх користувачів мережі. В іншому випадку людина не буде вважатись учасником акції.

4. Переможцем Акції стають три учасники (кожен з яких отримує один із зазначених вище призів у встановленому вище порядку), завдяки сліпому вибору системи о 22 годині 2 березня 2015 року.
5. Результати проведення акції буде оголошено на сторінці facebook.com/time2gocomua не пізніше 11:00 03 березня 2015 року .
6. Переможець буде сповіщений про виграш особистим повідомленням в соціальній мережі Facebook протягом одного робочого дня після розіграшу.
7. Організатор зобов’язується переслати переможцям призи та повністю оплатити їх доставку протягом оговореного з ними терміну.
8. Переможець Акції не має права вимагати заміни Призу на інший або отримання його вартості у грошовому еквіваленті.
9. Ці умови можуть бути змінені та/або доповнені Організатором Акції протягом всього періоду проведення Акції. Такі коригування набирають чинності з моменту опублікування.
10. Участь Учасника в Акції підтверджує факт ознайомлення Учасника з цими Правилами та його повну і безумовну згоду з ними.
11. У разі виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення цих Правил Акції, та/або питань, не врегульованих цими Правилами Акції, остаточне рішення приймається Організатором Акції. При цьому рішення Організатора Акції є остаточним і не підлягає оскарженню.

12. Будь-який учасник, який спробує виграти конкурс в шахрайський спосіб (із залученням ботів чи фейкових профілів), буде негайно виключений зі списку учасників та не зможе претендувати на перемогу в акції.
13. Неможливість зв’язатися з Учасником та/або невиконання ним умов та вимог цих Правил позбавляє Учасника права на отримання Призу. У цьому випадку такий Учасник не має права на отримання від Організатора будь-якої компенсації.
14. У разі неможливості зв’язатися з переможцями протягом тижня з моменту оголошення результатів, Організатор залишає за собою право провести повторний розіграш Призу.
15. Розіграш не пов’язаний жодними зобов’язаннями з соціальною мережею Facebооk.

Update. Переможців визначено! Ними стали: Good Cat-маска, Andrew Piratovskiy-статуетка, Liuba Semeniuk-намисто. Вітаємо!

Results

#time2go and win!

Діліться з друзями та залишайте свої думки в коментарях!
  Схожі статті:
  Музика, яка подорожує
  Країна Басків-недооцінена перлина Іспанії
  5 речей у валізі для літнього відпочинку в Шанхаї

  Залиште відгук

  Ви повинні бути авторизовані, щоб залишити коментар.